Про нас

В етапи створення сайту входить не тільки програмінг і дизайн. Це ще й аналітика, дослідження,
концепція, стратегія, що в комплексі створюють з web-сайту ефективний інструмент для продажу і залучення клієнтів

Про вебстудію InvizioGroup -
розробка сайту Львів

Що ми пропонуємо:
  • Ефективний майданчик для ведення онлайн-бізнесу у Львові і Україні. Ми розробляємо сайти різного рівня та сфери застосування, які в 100% випадків досягають своїх цілей. Незалежно від складності та типу інтернет-сайту, ми виготовляємо повноцінний маркетинговий інструмент, який не потребує доопрацювання

  • Оптимальне рішення для стартапів. Оптимізуємо сайти під пошукове просування у Львові та Україні, створюємо адаптивний  дизайн ресурсу, працюємо із CMS WordPress. Використовуємо сучасні технічні новинки у вигляді плагінів, які пришвидчують терміни розробки сайту. 

  • Повний спектр послуг з розробка сайту та просування сайтів. Розробляємо сайт під ключ з нуля, надаємо послуги розкрутки і просування для забезпечення компаній – замовників безперервним потоком клієнтів, дизайну і редизайну, створення фірмового стилю, контент-менеджменту, копірайтингу. Застосовуємо унікальні рішення і свіжі ідеї під конкретний бізнес клієнта

У нашій компанії кожен клієнт знаходить надійного партнера, якому можна беззастережно довірити свій онлайн-бізнес і отримати максимальну віддачу в будь-якій сфері діяльності

З чого починається розробка сайту?

Якщо Ви перебуваєте  на стадії зародження бізнесу і ніколи раніше не створювали веб-ресурс, не поспішайте звертатися обдумайте ідею “розробка сайту”. Для початку необхідно знати з чого почати створення сайту. Вам необхідно самостійно заздалегідь підготуватися, щоб звернутися до розробників вже з готовою інформацією. Так Ви зможете спростити роботу фахівцям і самостійно розібратися в принципах створення свого сайту, свідомо знаючи відповіді на питання, на які Вам належить відповісти менеджеру проекту.

Для початку визначтеся з ідеєю. Подумайте, чи дійсно Вам потрібний сайт. Якщо так, то поставте цілі і завдання. Які функції повинен виконувати майбутній проект? Продавати, рекламувати або інформувати? Оцініть можливості своєї компанії, свої власні сили. Це стосується і бюджету. Створення сайту – дороге задоволення, не кожному по кишені. Перший час молода компанія буде працювати в збиток, щоб покрити витрати на послуги розробників. Зважившись однозначно на створення сайту, визначте свою нішу. Подумайте, чи зможете Ви стати експертом в своїй справі, чи зможе Ваша компанія перевершити конкурентів і за якими критеріями.

Обов’язково подивіться приклади сайтів в Інтернеті, збережіть посилання на проекти, які сподобалися Вам дизайном, функціоналом. Пізніше зможете ці приклади продемонструвати розробнику, щоб він зміг зрозуміти що від нього вимагається. Подумайте над доменним ім’ям сайту.  Це завдання не з простих, доведеться «поламати» голову, щоб знайти ефектне ім’я, яке буде вільним. Визначтеся з постачальниками. Нерозумно запускати сайт, якщо ви не зможете повноцінно обслуговувати своїх клієнтів.

Нарешті, виберіть виконавця. Сьогодні розробка лендінгу  – дуже популярна послуга. Тому не поспішайте. Адекватно і неупереджено оцінюйте можливості веб-студій, порівнюйте ціни, терміни створення сайту, переглядайте портфоліо, спілкуйтеся з менеджерами і задавайте питання, що цікавлять. Визначившись з веб-студією, надайте інформацію, зібрану Вами раніше. І завжди підтримуйте зворотний зв’язок з розробником, щоб скоротити терміни створення сайту і отримати результат, який очікуєте.

Як відбувається процес розробки та просування сайтів

у вебстудії InvizioGroup.

Процес створення сайту – це кропітка робота кожного члена команди розробників. Сайт від етапу до етапу переходить до експерта, який опрацьовує кожен нюанс і дрібницю, несучи відповідальність за свої дії. Навіть невелика допущена помилка на одному з етапів може привести до катастрофічних наслідків.

В етапи створення сайту входить не тільки контент-менеджент і дизайн. Це ще й аналітика, дослідження, концепція, стратегія, що в комплексі створюють з web-сайту ефективний інструмент для продажу і залучення клієнтів. Послідовність створення сайту в InvizioGroup виглядає наступним чином:

Зустріч
Особиста зустріч

Знайомимося з клієнтом, пропонуємо заповнити бриф. Дізнаємося про бізнес, цілі та завдання майбутнього проекту. При необхідності проводимо презентацію вебстудії. Відповідаємо на питання, пов’язані з вартістю послуг, терміном створення і розробки сайту в залежності від його виду. Зустріч проводить менеджер проекту. Вона може відбуватися кілька разів в офісі замовника або в зручному  місці. Також можливо проводити онлайн-зустрічі за допомогою Skype, якщо замовник знаходиться в іншому місті

Аналіз

Маркетинговий аналіз і складання ТЗ

На цьому етапі створення веб-сайту маркетолог вивчає нішу і діяльність замовника, щоб проаналізувати цільову аудиторію, зібрати необхідну інформацію про конкурентів, ціноутворення, затребуваності товарів і послуг в регіоні, де буде просуватися сайт. Маркетинговий аналіз – невід’ємний етап розробки сайту. Отримані дані диктують нам стратегію і концепцію проекту, дозволяють розуміти які фішки і зачіпки можна застосувати в розробці, а які краще не використовувати. Після детальних обговорень з клієнтом, визначення нюансів, розробляється технічне завдання

Технічне завдання – це документ, який є основою для кожного члена нашої команди що має відношення до розробка сайту Львів. Тому він не затверджується клієнтом до того моменту, коли кожен пункт не буде його задовольняти. У ТЗ вказуються:

  • Побажання замовника щодо візуальної частини. Кольори і шрифт, співвідношення графічної частини до інформаційної, використання фірмового стилю, розміщення контенту і т.д.

  • Семантика. SEO-спеціалістом підбирається семантичне ядро, на якому буде будуватися інформація, заголовки, підзаголовки, тайтли і дискріпшени а також продаючі СЕО тексти.

  • Функціонал. У цьому випадку вказується вся функціональна частина сайту. Зокрема, стандартний набір або індивідуальні функції, які необхідно розробити програмісту веб-студії. В останньому випадку детально описуються завдання, цілі і функції сайту.

  • Технології, які будуть застосовуватися при створенні сайту, а також технічні вимоги до нього.

Складання технічного завдання – дуже важливий момент в розробці сайту під ключ. Тому ми завжди рекомендуємо замовнику детально ознайомитися з ним і тільки після – поставити свій підпис. Після підписання технічного завдання, клієнту надається договір на послуги створення сайту.

Прототип
Прототип сайту

Розробці прототипу сайту ми приділяємо дуже велику увагу. Прототипування дозволяє виключити всі можливі помилки або непорозуміння між нами і замовником. Він візуалізує майбутній сайт, дає розуміння де будуть розміщені блоки, а також допомагає внести поправки і коригування до того, як буде розроблятися дизайн. Прототип сайту скорочує терміни його створення, тому ми завжди його розробляємо і демонструємо замовнику

Дизайн
Дизайн сайту

Кожен етап створення сайту важливий, але розробка дизайну – особливо. Це найбільш творча робота і дуже відповідальна. Адже дизайн – перше, що бачить відвідувач при завантаженні веб-ресурсу.

Дизайнер грунтується на технічному завданні і бере до уваги розроблений і затверджений раніше прототип. Він підбирає кольорову гаму, малює кнопки, банери, роблячи сторінки естетично привабливими. Також при створенні візуальної частини фахівцем враховуються особливості сприйняття інформації людиною, щоб дизайн запам’ятався і викликав правильні враження. Дизайн сайту  може коригуватися до повного узгодження з замовником.

Наповнення СМS

Злиття дизайну з CMS

Інсталюємо СМS WordPress після чого з’являється динамічність ресурс, який є кросбраузерним та адаптивним. Для зручності в управлінні контентом сайту у подальшому його використанні замовником, інсталюємо раніше узгоджену тему та “заливаємо” попередньо погоджений  дизайн сайту.   На цьому етапі створюються сторінки, категорії, розміщуються гіперпосилання. Ресурс отримує готову структуру, яка буде демонструватися відвідувачам

Доповнення сайту додатковими перевагами
Програмування

Даний обє’м робіт виконується в разі потреби розробки складних функцій, які не входять до стандартного переліку робіт, коли відбувається розробка сайту. Це може бути особистий кабінет, калькулятор, системи для банківських розрахунків онлайн і т.п.

Перенесення на хостинг і здача проекту
Перенесення на хостинг і здача проекту

На завершальному етапі розробки сайту проект переноситься на обраний хостинг. Домен ресурсу може присвоюватися в цьому періоді робіт або ж протягом попередніх. Готовий проект тестується на помилки під навантаженням, штучно створеним фахівцем. Якщо помилки виявлені, сайт повертається на доопрацювання. Після всіх робіт проект вважається закінченим і видається замовникові. Разом з ним замовнику надаються логіни і паролі для входу в систему управління. Також ми проводимо навчання по користуванню CMS.

lorem
ВЖЕ ЙДЕТЕ? А ЯК ЖЕ НАШ САЙТ?
+
Меню