Чому CMS WordPress краща для створення сайтів?

Хочете створити сайт, але не знаєте що вибрати? Є сумніви? У цьому огляді я розповім чому WordPress краще за інші cms і чому варто зупинити свій вибір саме на ньому. Дізнайтеся наскільки це потужна система для створення сайтів! 

Чому WordPress

З усіх перепробуваних мною систем, WordPress мені сподобався найбільше. По-перше простотою, по-друге наявністю величезної кількості шаблонів і плагінів, і по-третє хорошою сео оптимізацією.

Простота і логіка WordPress мене здивувала і разом обрадувала. Вордпресс виявився для третьою CMS після Джумла і Модх. Вийшло так, що я перейшов в адмінку вордпресс з Модх і потім довго картав себе за упереджене і негативне ставлення до WordPress.

Особливості WordPress

По перше, це розробка сайту в короткі терміни. Шаблони WordPress дозволяють швидко знайти тематичний дизайн для клієнта та замовити сайт, і не заморочуватися на верстці. Багато процесів автоматизовано, нерозумно цим не  скористатися. Вбудований редактор шаблонів допомагає змоделювати практично будь-який дизайн.

Модулі вордпресс допомагають реалізувати практично будь-яку примху клієнта, не пам’ятаю випадку щоб мені зустрічалися труднощі в реалізації функціоналу.

Що стосується seo то тут я вважаю, що WordPress немає рівних. Всього один плагін Yoast SEO керує всіма параметрами SEO! Хто хоч трохи знайомий з оптимізацією сайтів, знає скільки параметрів треба врахувати, щоб осягнути сео всього сайту. Ні в однієї знайомої мені CMS немає плагіна, щоб він один відповідав за всі параметри сео.

Причини, за якими я вибираю WordPress

1. Теми та плагіни WordPress роблять систему гнучкою

Їх достатньо! Вибір настільки великий і різноманітний, що очі розбігаються. Зустрічають по одягу, тому перше що приходить на розум після установки будь-якого движка – встановити красиву тему. А де її взяти? Дизайн для блогу можна підібрати декількома шляхами:

  • Замовити дизайн у фрілансера або професійної web-студії;
  • Купити преміум тему;
  • Завантажити безкоштовні теми WordPress.

В офіційному репозиторії можна знайти безліч безкоштовних шаблонів, деякі з них по функціоналу нітрохи не поступаються преміум темам. Безкоштовні теми поширюються і на інших сайтах, тільки будьте уважні – в них може бути вбудований шкідливий код. Якщо вже качаєте теми зі сторонніх ресурсів, то перевіряйте їх в себе на хостингу за допомогою антивірусного захисту. Але і він не панацея, будьте пильні!

Я не врахував ще один варіант: вибрати відповідну тему і переробити її на свій смак – вийде безкоштовно і одночасно унікально. Такий спосіб більше підходить для просунутих користувачів.

2. WordPress дружньо ставиться до SEO

Пошукові системи добре індексують сайти на Вордпресс, а якщо є недоліки (ідеал у кожного свій), то всі вони вирішуються. Вихідний код файлів не містить сміттєвого коду, має валідну верстку . За допомогою плагінів розширюються стандартні можливості.

WordPress мені чимось нагадує конструктор, в якому я збираю систему, що повністю задовольняє вимогам.

3. WordPress – безкоштовна система управління контентом

Так, як це не дивно, але мені важливо, що система надається користувачам абсолютно безкоштовно, більше того з завидною регулярністю оновлюється . Не кожен платний продукт може цим похвалитися! Постійно додається щось новеньке, виправляються загрози безпеки.

Цей список можна продовжувати і далі, я просто виділив для себе основні переваги WordPress . Можна виявити і недоліки, але це зовсім інша тема …

Висновок

Отже підведемо підсумки чому WordPress:

  • простота
  • зручність
  • шаблони
  • модулі
  • Seo оптимізація
  • безкоштовність

Сподіваюся я досить аргументував чому WordPress одна з кращих CMS. Незважаючи на безкоштовність це дуже багата система, що збагатила багатьох. Здається, немає необхідності хвалити безкоштовну річ, вона доступна всім. Ви її просто берете і пробуєте, якщо вона виявляється поганою ви говорите вона погана і викидаєте, якщо вона вам дуже сподобалася, ви її можете похвалити або можете взяти і написати про це, ось так як це роблю я.

Попередній запис
Як знайти і виправити биті посилання на сайті?
Наступний запис
Бізнес онлайн – як продавати в інтернеті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

lorem
ВЖЕ ЙДЕТЕ? А ЯК ЖЕ НАШ САЙТ?
+
Меню